2-未标题-1.jpgگروه Hecig یکی از بزرگترین تولید کننده های بخار سازی در چین است که یکپارچه سازی بخارساز، اسپری کننده اسپری، اسپری کننده موم، اسپری گیاهی، اسپری کننده، قابل حمل، توسعه سیگار الکترونیکی، تولید، فروش و خدمات است. پایگاه تولیدی Hecig واقع در شهر شنزن، کلان شهر تجاری مدرن بین المللی است.Hecig به عنوان یکی از تولیدکنندگان بخارساز سربازان، بسیاری از افراد با استعداد را جذب کرده و یا در تحقیق و توسعه، تولید، کنترل کیفیت و یا خدمات مشتری، فروش، ما می توانیم به هر مشتری انتظار می رود. در نتیجه، عرضه، تولید، QC و زنجیره های تدارکاتی را به طور کامل ساخته ایم، بنابراین ما مزایای قوی خود را در کیفیت، تحویل و قیمت داریم و از مشتریان ما از شهرت خوبی برخورداریم. هنگامی که از شما فرصت می گیریم و مطمئنا از ما رضایت می گیرید.
3-未标题-3.jpg

ما گواهینامه های CE، RoHS، FCC، SGS و KTL را برای محصولات ما به دست آوردیم. همه آنها به استانداردهای سلامت رسیده است. به عنوان یک جایگزین سیگار، این نیز می تواند به شما کمک کند به راحتی سیگار را ترک کنید. خود را به طراحی اصلی، بخارساز ما اختراعات بسیاری را به دست آورده است، و ما معتقدیم که محصولات ما خواسته های کاربر بیشتر را برآورده می کند.کارکنان ما 100٪ مشتاق ارائه خدمات جامع برای شما خواهد بود. لطفا باور کنید که Hecig شریک قابل اعتماد برای شما برای همیشه خواهد بود! ما از بازدید گرامی شما استقبال می کنیم!
ما شنژن hecig Co.Ltd یک شرکت شعبه از شرکت فن آوری HJM Co.Ltd (هنگ کنگ) است. در سال 2006 با حدود 100 کارمند تاسیس شد. در سال 2010 HEC Team با بیش از 500 کارمند افزایش یافته است و خود را در داخل و بین المللی به عنوان یک قابل اعتماد و قابل اعتماد سازنده برای بسیاری از توزیع کنندگان مختلف و زنجیره های عرضه در کشورهای مختلف، به ویژه کره جنوبی، میانه شرق، استرالیا و آمریکا. ما نمایندگان ما را در کره جنوبی و مصر تاسیس کرده ایم و ماموریت ما در سال 2017 ما نمایندگان ما در سراسر جهان است. ما به اقتصاد جهانی و محیط زیست کمک می کنیم تا از سیگار کشنده های مضر با انواع مختلف e-cigs برای همه چیز خلاص شویم سنین از 18 ساله شروع می شود.

مأموریت ما این است که رهبرترین رهبر جهانی در توسعه و ارائه گزینه های بخار برای انواع سیگاری ها باشد. ما مسئولیت ما را در ایجاد یک تفاوت مثبت و پایدار با دیدگاه برای تسهیل شیوه زندگی تنباکو و دود برای مشتریان ما هدایت می کنیم.

به عنوان تولید کنندگان حرفه ای اتصالات سیگار الکترونیکی / سخت افزار. محصولات و موافقت به FCC، RoHS، CE، 3C، KTL و بسیاری دیگر از صدور گواهینامه حق ثبت اختراع ملی و مشتریان خارجی. بخش دارای امکانات کامل و تجهیزات تست، تولید کل حدود پنج میلیون الکترونیک سازگار با محیط زیست است. در رقابت شدید در بازار، قدرت کلی فنی آن و سیستم مدیریت کیفیت موثر و طراحی، تولید، فروش، خدمات و مدیریت سخت، که اعتماد مشتریان را در خانه و خارج از کشور به دست آورده است.

ما برتری در تمام محصولات و خدمات ما را دنبال می کنیم. ما کاربران پیشرفته فن آوری هستیم، و ماشین آلات ما با توجه به استانداردهای بسیار بالا اجرا می شود. خدمات پس از فروش ما و خدمات تعمیر و نگهداری از بالاترین استانداردهای ارائه شده توسط کارکنان آموزش دیده و حرفه ای حرفه ای است. ما فقط مارک های حق بیمه با شهرت بالا در عملکرد و دوام ارائه می کنیم. البته ما تلاش می کنیم تا کار را به رضایت مشتریانمان انجام دهیم.

ما یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای و قوی داریم، سفارش های OEM و ODM ما خوش آمدید. تیم تحقیق و توسعه، تولید و QC آماده هستند تا به شما خدمت کنند.