کیت شروع کننده بخارپز گیاهی خشک

کیت شروع کننده بخارپز گیاهی خشک

سیستم گرمایش سرامیک، 30 ثانیه زمان گرمایش، تنظیم حرارت چندگانه (5 کل)، خودکار اتوماتیک خاموش، بخار خالص و طعم دهنده، سیستم کنترل یک دکمه

جزئیات محصول

کیت شروع کننده بخارساز گیاهی Dry Hecig Rhino

Dry Herb Vaporizer Starter Kit.jpg

Dry Herb Vaporizer Starter Kit.jpg

قلم Vaporizer dry Hecig Phino یک دکمه استارت کیت بخور دهنده تنها برای یک گیاه خشک است. شکل ساده، شیک و قابل حمل. اما عملکرد ساده نیست.

wax weed pen  .jpg

best vape pen for clouds .jpg

امکانات:

  • طرح فشرده Sleek

  • 30 ثانیه زمان گرمایش

  • بخار خالص و طعم دهنده

  • تنظیمات چندگانه (5 کل)

  • هوشمند خودکار خاموش

best convection vaporizer .jpg

vape pen flavors  .jpg

best handheld vape .jpg

popular vape pens .jpg

vape dab pen .jpg
سوالات متداول


آیا بخارپزها با هر نوع ضمانتی می آیند؟

تقریبا تمام مارک های برتر در اینجا در VaporPlants.com با نوعی ضمانت سازنده عرضه می شوند. اکثر ضمانت نامه ها حداقل برای سه ماه تا 10 سال ارائه می شوند، در حالی که تعداد کمی از آنها ضمانت زندگی را ارائه می دهند. شما می توانید صفحات محصول فردی خود را برای اطلاعات بیشتر فهرست کنید و خرید خود را بر اساس اطلاعات مربوط به هر محصول یا مارک مشخص کنید.آیا قانونی است که بخواهید بخورید و بخرید؟

بله، اصطلاحا برای فروش، خرید و مالکیت قانونی قانونی است. این شامل بسیاری از ترکیبات گیاهی در دسترس و همچنین تنباکو است. اگر درباره یک ماده خاص مطمئن نیستید، با قوانین محلی و ایالتی خود مشورت کنید. در حال حاضر، در بسیاری از مناطق، به طور مساوی با سیگار کشیدن ممنوع است.


آیا ایمن بودن

Vaping نسبتا جدید است، بنابراین مطالعات طولانی مدت در مورد اثرات vaping انجام نشده است. با این حال، مطالعات کوتاه مدت نشان داده است که مواد شیمیایی و مواد مضر کمتر در بخار وجود دارد نسبت به سیگار کشیدن. سیگار حاوی حدود 3000 ماده شیمیایی است که 43 مورد از آنها به علت سرطان شناخته شده است و 400 بالقوه سمی نیز دارد. E آب معمولا از 3 ماده تشکیل شده است که همه آنها ایمن هستند: پروپیلن گلیکول، گلیسیرین سبزیجات و طعم دهنده ها. برخی از آنها حاوی نیکوتین هستند.
Hot Tags: کیت شروع کننده بخارساز گیاه خشک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان

محصولات مرتبط

پرس و جو