مرطوب کننده گیاهی و موم

مرطوب کننده گیاهی و موم

Hecig Casper Trio آخرین نسخه MOD Wax & Dry Vaporizer است. این یک بخارساز نوآورانه برای مبتدیان و سالمندان است! یک بخارساز، لذت سه گانه !!! تکنیک های پیشرفته در طراحی قابل حمل با ظرافت، راحت و راحت در هر مکان به شما کمک می کند!

جزئیات محصول


مرطوب کننده و مرطوب کننده خشک

图片 1.png

Casper Trio شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا بخار را شروع کنید. آن را با 3 کویل با کیفیت بالا می آید که قادر به تبخیر تمام انواع مختلف کنسانتره مومی و گیاهان است. این ویژگی یک راه حل همه در یک ابزار دود و مدل مغناطیسی طراحی شده با شما را در mind.provides برای تجربه کاربر عالی است.

تولید - محصول   نام                         کاسپر   سه گانه

اندازه                                 3.7 اینچ بلند / 22 میلیمتر   وسیع

وزن                                 237 گرم

آثار   با                           سه گانه   اسپری ها

اتمسفرها   مشمول                            3

کویل   فلز                           درجه 1   تیتانیوم

D Ouble C روغن - Q Uartz                              1

سرامیک   کمتر از کویل                               1

کویل گیاهی فریزر خشک 1

واکسینا   تمرکز می کند                               بله
گیاه دارویی                                             بله
باتری   قدرت   تقاضا                             35W
باتری   ظرفیت                              1000 مگابایت
ترساندن                                      510
سیلیکون   کانتینر                            مشمول
دگ   ابزار                                      ساخته شده به سیم پیچ   کلاه لبه دار

شارژر                                       کوچک   یو اس بی

图片 5.png

TOOL یکپارچه سازی یکپارچه

اولین ویژگی Casper Trio Vaporizer یک ابزار دایره ای است. با استفاده از این ابزار زیبای شگفت انگیز، تمرکز خود را به دست بیاورید. ساخت متالورهای موم طبیعی، بسیار ساده تر و دقیق تر است.

طراحی SMART در اتاق گرم

图片 9.png

تکنولوژی مغناطیسی SNAPTECH

Threading Snap-Tech باعث می شود بارهای مواد سریع و سریع تسریع شود.

图片 11.png图片 12.pngکویل دونات TRIO-سرامیک

(0.8ohm)

• غیر احتراق

• گرمایش متعادل

• طعم خالص، طعم و بخار

• بدون چسب یا رنگ

اتاق عمیق نشسته

کوارتز کوارتز سه بعدی سه بعدی

(0.8ohm)

• گرمایش فوری

• CERAMIC اتاق

• کوارتز کریستال دوگانه

• دو کویل تیتانیوم

• بدون چسب یا رنگ

• وحشی


图片 13.png


کوارتز گیاهی TRIO-Flat DRY

(1.2ohm)

Casper Trio Herbal Vaporizer دارای یک پد سرامیکی است که گیاهان و یا مواد خام را با راندمان خیره کننده تانک می کند. سرامیک استفاده می شود به طوری که آن را نخواهد افزود هر طعم به گیاه خشک خود را. همه شما طعم طعم خالص است

از مواد زمین مورد علاقه خود را می آیند. سه نفره Casper

بخارساز گیاهی از تبخیر هدایت برای استخراج اثرات اساسی گیاه خشک خود استفاده می کند.

تبخیر هدایت یک نوع تبخیر است که در آن گیاهان به طور مستقیم توسط یک کویل حرارت گرم می شوند و به زمان های گرمای سریع اجازه می دهند.

图片 14.png图片 15.png

شامل بسته

اتمسفر 1xCasper

1xFlat کویل گیاهی خشک با کلاه

کوارتز دونات 1xCeramic

شیشه ای 1xSilicon

کتابچه راهنمای کاربر 1xUser


1x کاسپر مودر

کوارتز 1xDual با کلاه

1xBrush

کابل 1xUSB

1x کریستال جعبه

图片 16.png

图片 17.png

سوالات متداول

چگونه بخارسازها کار می کنند؟

اواپراتورها به جای سوزاندن مخلوط کنسروها، با اجتناب از تولید دود و اجزای سمی آن، کار می کنند. THC و دیگر کانابینوئید ها با حرارت دادن گیاه کوتاه تر از دمای احتراق به یک مایع نازک برای استنشاق تبخیر می شوند، در حالی که ماده گیاهی فیبردار صرفا قهوه ای است.

Vapes های مختلف با روش های مختلف به دست می آیند. اکثر آنها بافت های متخلخل هستند، جایی که هوا توسط یک عنصر داغ یا مبدل حرارتی حرارت داده می شود و از طریق مواد گیاهی مجبور می شود - یا با استفاده از قدرت ریه کاربر کشیده می شود یا با یک فن پرتاب می شود. Vapes دیگر vapes هدایت، و کار با تماس مستقیم از عنصر حرارت با گیاهان است. هدایت به طور منظم تبخیر می کند، اما برای طراحی جمع و جور مناسب است. ذهن شما، برای تبخیر روغن، هدایت بهتر است.

Vapes همچنین ممکن است به یک بونگ یا یک بولدوزر برای فیلتراسیون اضافی تقسیم شود، که مقدار ضایعات گرد و غبار را برای حتی یکنواختتر شدن، و همچنین خنک کردن و رطوبت بخار خشک خشک می کند. بعضی مواقع با فیلتراسیون آب ساخته می شوند و بسیاری از لوازم جانبی اختیاری برای اتصال به ظروف موجود می باشند.

چرا vapes خیلی گران است؟

Vapes باید به خوبی طراحی شده باشد تا واقعا موثر باشد، بنابراین شما واقعا می خواهید از آنها استفاده کنید؛ آنها باید از قطعات با کیفیت ساخته شده از مواد غیر خطرناک استفاده کنند؛ و ساختن محکم است تا آنها مدت زیادی طول بکشد.

بعضی از مواقع به احتمال زیاد در طول سالها و سالهای استفاده سنگین از عملکرد سازگار و کارآمد بهره مند می شوند. اما دیگران ممکن است ماه یک ماه شما را نداشته باشند. به هر حال، ممکن است به این فکر نکنید که آنها از نظر نوعی سوختگی نیمی از سوختن عجیب و غریب که ممکن است از آنها به دست آید. بنابراین مهم است که تحقیق خود را انجام دهید.

اما با توجه به کارایی vaping، پولی که برای یک بخارساز با کیفیت صرف می شود به شما بازمی گردد - و خیلی سریع هم اگر شما یک کاربر سنگین هستید.

با گیاهان زینتی چه کار میکنید؟

کنبابي هاي سرخ شده يا ABV (که قبلا از آن استفاده شده اند) و غيرممکن است به نام AVB (که در حال حاضر جوانه است) و نيز دوف و Vape Poo شناخته شده است، هنوز هم حاوي تعدد کانابينوئيد است. این ویژگی ها را می توان با استفاده از ABV برای خوراکی ها، تنتور ها و یا حتی دودی ها (هرچند که تا حدود زیادی از اهداف از بین بردن - به معنای اجتناب از دود) شکست می خورد.Hot Tags: گیاه دارویی و موم سرامیک خشک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان

محصولات مرتبط

پرس و جو