مرطوب کننده پزشکی مرطوب کننده

مرطوب کننده پزشکی مرطوب کننده

Hecig BIG HERO آخرین واپایزر گیاهی موم و خشک است. نسخه ارتقا یافته با مواد درجه بالا، قهرمان بزرگ می تواند تمام محصولات مشابه در بازار آزاد ضرب و شتم. 100٪ رضایت بخش از زمانی که آن را بیرون می آید، شما ارزش آن است.

جزئیات محصول

تبخیر کننده ماری جوانا پزشکی

图片 1.png

Hecig BIG HERO آخرین واپایزر گیاهی موم و خشک است. نسخه ارتقا یافته با مواد درجه بالا، قهرمان بزرگ می تواند تمام محصولات مشابه در بازار آزاد ضرب و شتم. 100٪ رضایت بخش از زمانی که آن را بیرون می آید، شما ارزش آن است. 8 رنگ برای انتخاب شما.

图片 2.png

ابزار چاقو چند منظوره

ویژگی برجسته BIG HERO این ابزار چند منظوره است. طراحی انعطاف پذیر جدید باعث می شود موم dabbing بسیار ساده تر و دقیق تر باشد.


图片 4.png

2 نوع کویل برای انتخاب شما، کویل سرامیکی هنگام پاک کردن خالص است. کوارتز کویل حرارت را متمرکز می کند.

图片 6.png

بخارساز بزرگ قهرمان یک قلم فوق العاده راحت برای رفع موم و روغن است. رشته Snap-Tech باعث می شود بارهای مواد سریع و سریع تسریع شود.

图片 7.png

图片 8.png

1. آیا استفاده از یک بخارساز دشوار است؟

به طور کلی نه، اما این بستگی به نوع بخارساز دارد. برای بعضی از مدل ها تخلیه و پر کردن اتاق گیاه یا تمیز کردن بخارساز ممکن است کمی ناراحت کننده باشد. همیشه باید مراقب باشید، زیرا عنصر گرما و محفظه پر کننده می تواند بسیار (بسیار!) گرم شود.


2. چگونه می توانم بخورم؟

اگر در حال حاضر یک شیشه شیشه کوچک (کوچک) یا یک لوله آهن دارید، می توانید به راحتی آن را به وسیله Vaporstar و Vapo-bowl تبدیل کنید. همچنین ممکن است یک بخارساز بسیار ساده از بخارساز کانوا شلاق تهیه شود، گرچه به خصوص ممکن است که آن دو نباشد. ما توصیه نمی کنیم بخاری خود را با یک اسلحه گرما (مانند یک ساینده هوا رنگ گرم) بسازیم، چرا که چنین منابع گرمائی برای مقاصد صنعتی، نه برای استنشاق ساخته شده است.


3. چگونه یک تبخیر کننده را تمیز کنم؟

باز هم این بستگی به نوع تبخیر کننده دارد. آتشفشان به سختی نیاز به تمیز کردن ندارد، در حالی که بخارپزهای قابل حمل شیشه معمولا نیاز به تمیزکاری مکرر با آب گرم یا حلال دارند.


4. چرا برخی از بخارپز گران قیمت است؟

بخارساز ممکن است به علت مواد مورد استفاده (شیشه های بورسیلیکات، فلز، پلاستیک مقاوم در برابر گرما و غیره)، تکنیک استفاده شده (نوع عنصر حرارت، کنترل دمای دیجیتال یا دیجیتال) یا هر دو باشد گران باشد. یک بخارساز خوب نباید گران باشد، و بخارساز گران لزوما بهتر نیست. اما اگر شما به دنبال دستگاهی هستید که طولانی مدت طول می کشد و می توانید به راحتی استفاده کنید، خرید یکی از ارزان ترین بخار کننده ها احتمالا ناامید کننده خواهد بود.


Hot Tags: ماری جوانا مایع خالص، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان

محصولات مرتبط

پرس و جو