قابل حمل Vape جعبه مد

قابل حمل Vape جعبه مد

Hecig Casper Trio آخرین اسپری کننده portabal است. کوارتز کوارتز دوگانه، کوپلینگ کوارتز سرامیکی، کویل گیاهی خشک تخت - 3 کویل در یک مجموعه به طور کامل نیاز شما را به گیاه و موم خشک می کند. این شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا بخار را شروع کنید.

جزئیات محصول

图片 1.png


图片 2.png

کویل دونات TRIO-سرامیک

(0.8ohm)

• غیر احتراق

• گرمایش متعادل

• طعم خالص، طعم و بخار

• بدون چسب یا رنگ

اتاق عمیق نشسته图片 5.png

图片 3.png

کوارتز کوارتز سه بعدی سه بعدی

(0.8ohm)

• گرمایش فوری

• CERAMIC اتاق

• کوارتز کریستال دوگانه

• دو کویل تیتانیوم

• بدون چسب یا رنگ

• وحشی
图片 6.png

图片 4.png


کوارتز گیاهی TRIO-Flat DRY

(1.2ohm)

تبخیر کننده گیاهی Casper Trio از تبخیر هدایت برای استخراج اثرات اساسی گیاه خشک خود استفاده می کند. تبخیر تعلیق، یک شکل از تبخیر است که در آن گیاهان به طور مستقیم توسط یک کویل حرارت گرم می شوند و به زمان های گرم شدن سریع اجازه می دهند.


طراحی SMART در اتاق گرم


图片 7.png

图片 8.png

تکنولوژی مغناطیسی SNAPTECH

Threading Snap-Tech باعث می شود بارهای مواد سریع و سریع تسریع شود.

图片 10.png

图片 11.png

图片 12.png


شامل بسته

اتمسفر 1xCasper

1xFlat کویل گیاهی خشک با کلاه

کوارتز دونات 1xCeramic

شیشه ای 1xSilicon

کتابچه راهنمای کاربر 1xUser


1x کاسپر مودر

کوارتز 1xDual با کلاه

1xBrush

کابل 1xUSB

1x کریستال جعبه

图片 13.png


图片 14.png

سوالات متداول

1. چرا اینقدر گران قیمت هستند؟

Vapes باید به خوبی طراحی شده باشد تا واقعا موثر باشد، بنابراین شما واقعا می خواهید از آنها استفاده کنید؛ آنها باید از قطعات با کیفیت ساخته شده از مواد غیر خطرناک استفاده کنند؛ و ساختن محکم است تا آنها مدت زیادی طول بکشد.

بعضی از مواقع به احتمال زیاد در طول سالها و سالهای استفاده سنگین از عملکرد سازگار و کارآمد بهره مند می شوند. اما دیگران ممکن است ماه یک ماه شما را نداشته باشند. به هر حال، ممکن است به این فکر نکنید که آنها از نظر نوعی سوختگی نیمی از سوختن عجیب و غریب که ممکن است از آنها به دست آید. بنابراین مهم است که تحقیق خود را انجام دهید.

اما با توجه به کارایی vaping، پولی که برای یک بخارساز با کیفیت صرف می شود به شما بازمی گردد - و خیلی سریع هم اگر شما یک کاربر سنگین هستید.


2. آیا کارآزموده است؟

بله، vaping کارآیی ترین روش تکتون است. احتراق بخش زیادی از THC و دیگر کانابینوئید ها را از بین می برد در حالیکه vaping این کار را انجام نمی دهد - آنها صرفا آنها را تبخیر می کند.

گرچه بسته به تنظیم دما، برخی از کانابینوئید ها با نقاط جوش بالا ممکن است در مقادیر قابل توجهی تبخیر نکنند. البته، بیشتر بخارپزها دارای تنظیمات قابل تنظیم دما هستند، بنابراین می توان آنها را برای خنک کردن دیگهای بخار افزایش داد. از طرف دیگر، روغن های خام معمولا به دمای بالاتر می رسند و می توانند طیف کاملی از کانابینوئید را ارائه دهند.


3. با گیاهان زینتی چه کار میکنید؟

کنبابي هاي سرخ شده يا ABV (که قبلا از آن استفاده شده اند) و غيرممکن است به نام AVB (که در حال حاضر جوانه است) و نيز دوف و Vape Poo شناخته شده است، هنوز هم حاوي تعدد کانابينوئيد است. این ویژگی ها را می توان با استفاده از ABV برای خوراکی ها، تنتور ها و یا حتی دودی ها (هرچند که تا حدود زیادی از اهداف از بین بردن - به معنای اجتناب از دود) شکست می خورد.


4. آیا می توانید سفارش OEM / ODM را قبول کنید؟

خوش آمدید، شما می توانید طراحی خود را از محصول و آرماتور بخارپز ارسال کنید، ما می توانیم قالب جدید را باز کنیم و هر آرم را برای شما چاپ یا تزریق کنیم.


5. چگونه می توانم بدانم که بخارا برای من مناسب است؟

آیا شما یک دستگاه قابل حمل یا دسکتاپ می خواهید؟ دیجیتال یا غیر دیجیتال؟ با راهنماهاي تهیه کننده Hecig's Buyer، شما قادر خواهید بود که کدام یک از اواپراتورهای ما برای شما مناسب است.
Hot Tags: قابل حمل vape جعبه مد، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان

محصولات مرتبط

پرس و جو