موم و علف هرز Vape وزارت دفاع جعبه

موم و علف هرز Vape وزارت دفاع جعبه

ARTER دستگاه 4 در 1 vaping انقلابی است که پشتیبانی از مایع و نفت CBD و سبزی خشک و موم متمرکز است. با افزایش تنوع در ذهن طراحی شده، به اندازه کافی با احتیاط برای حمل در جیب شما است که باعث می شود بخارساز ایده آل را با شما در حال حرکت است.

جزئیات محصول

QQ截图20170920170228.png

QQ截图20170920170301.png


图片1.png
ضربه محکم و ناگهانی به محل

Arter AIO قدرتمند قابلیت اتصال مغناطیسی که atomizer بصورتی پایدار و محکم در جای خود نگه می دارد. نه بیشتر نخ، فقط قطره atomizer در موقعیت.

图片2.png

QQ截图20170920172043.png

حالت موم

اسپری موم را تامین می کنند شما را با بخار خوشمزه، فراوان از شما کنسانتره مومی شکل مورد علاقه طراحی شده برای vapers که می خواهد به سادگی لذت بردن از طعم و مزه و دیگر مزایای روغن مومی شکل امروزی. همچنین دو سیم پیچ کیفیت حق بیمه اختیاری سرامیک شیرینی بی شیرینی کویل، کویل کوارتز دوگانه که قادر به vaporizing همه انواع کنسانتره های مومی شکل است.

QQ截图20170920170700.png

گیاه حالت

ARTER گیاهی بخارساز ویژگی های پد سرامیک است که گیاهان و یا مواد زمین با خیره کننده بهره وری خود را بجوشانند. سرامیک برای استفاده می شود بنابراین آن هر طعم دهنده به خود گیاه خشک اضافه نخواهد شد. همه شما طعم کنید عطر و طعم خالص از مواد زمین های مورد علاقه خود را است. ARTER گیاهی بخارساز هدایت تبخیر به اثرات ضروری عصاره از خود گیاه خشک استفاده می کند. هدایت تبخیر فرم که در آن گیاهان به طور مستقیم با سیم پیچ و حرارت، اجازه می دهد برای گرما سریع تا بار گرم است تبخیر است.

                                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                        图片4.png


QQ截图20170920170917.png

图片5.png

图片6.png

پرسش و پاسخ

1. چگونه من می دانم؟ بخارساز که بهترین راه حل برای نیازهای من است?

آیا می خواهید یک واحد قابل حمل و یا کامپیوتر? دیجیتال یا غیر دیجیتال? با Hecig را راهنمای خریدار بخارساز، شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن که ما اواپراتور بازی کامل برای شما است.

2. بخارساز من با گارانتی است?

بله. همه هستند 1 سال گارانتی

3 چرا من مخلوط به خاکستر تبدیل نیست?

مخلوط به هرگز تبدیل به خاکستر در حالی که vaporizing باید. از آنجا که شما را حرارت مخلوط در دمای بسیار پایین تر از سیگار کشیدن، شما نقطه احتراق است که به طور معمول ترکیب خود را به خاکستر تبدیل به اجتناب از. در عوض، شما هستند عناصر کلیدی از ترکیب های خود را بدون واقع سوزاندن آنها استخراج.

4 درجه حرارت مناسب برای تبخیر چیست؟

واقعا در بخارساز بستگی دارد. با این حال، محدوده دمای مناسب برای اکثر اواپراتور جایی در 335-385 درجه فارنهایت است.


Hot Tags: موم و vape وزارت دفاع جعبه و تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان علف های هرز

محصولات مرتبط

پرس و جو