بهترین سیگار الکترونیکی کیت استارتر

بهترین سیگار الکترونیکی کیت استارتر

Stepor Kirin کیت شروع excilent است. شامل داخلی 3300 میلی آمپر ساعت باتری نگه داشتن شما vaping برای دیگر فواصل از بسیاری از رقابت

جزئیات محصول

بهترین سیگار الکترونیکی کیت استارتر


图片6.png

图片5.png

STEPOR با ویژگی های 3300mAh داخلی لی پو Kirin باتری 50 وات خروجی حداکثر، 3300mAh battery(30A) داخلی منبع تغذیه مناسب برای زیر اهم نشستند با اکثر مخازن در بازار است. سیستم جریان هوا را در بالای واحد برای دسترسی آسان به آزادانه قابل تنظیم جریان هوا از محدود و تنگ به روح و باز طراحی شده است. برای پر کردن مخزن به سادگی حذف بخش های بالا به مخزن آب و پر کردن. این برنامه شامل مخزن خوش طعم 2.0 ليتر سوق دادن آن به سمت گروه کوچک مخزن استفاده برو. ساخته شده برای minimalists وجود دارد.


图片7.png

图片1.png


图片2.png

این کیت شامل

1 * Stepor وزارت دفاع

1 * راهنمای شروع سریع


1 * Kirin مخزن

1 * کابل USB

图片1.png

图片4.png

پرسش و پاسخ

1. اگر من نور لامپ در اما هیچ بخار وجود دارد?

برای نسخه Vapr

احمد تا atomizer آسیب دیده است، این است که معمولا مشکل خاصی است. Atomizer حذف از باتری مخاطبین در باتری را بررسی کنید و تایید آنها ایستاده راست, در برابر ارتفاع و پاک از هر ماده خارجی است. دوم، مخاطب را در atomizer تمیز، چرخش جهت از چگونه آن در گذشته بود و محکم امن atomizer برای باتری مطمئن شوید هیچ شکاف بین atomizer و باتری وجود دارد دوباره. با فشار دکمه قدرت و بررسی کنید. اگر مشکل ادامه یابد، مراحل قبل را تکرار کنید و دوباره امتحان کنید. همچنین، تست باتری با اسپری های دیگر. گاهی اوقات تغییر ولتاژ تحت تاثیر اسپری متفاوت بسته به سن و طول عمر iPuff™ Vape قلم. تست دیگر اسپری شما این امکان را می دهد شما را به دقت اشاره کردن منبع و ممکن است نشان می دهد که مشکل باتری است.

برای نسخه Errl

عباس اول، اطمینان حاصل شود که عنصر حرارت درست مطمئن شوید آن است که کاملا به پایه پیچ است امن. اگر مشکل ادامه یابد، اتصال بین عنصر حرارت و پایه را بررسی کنید. به تمیز کردن بخش برای راهنمایی مراجعه کنید. همچنین، پایه و ارتباط با باتری امن و عاری از بقایای اطمینان حاصل شود که. در نهایت، عنصر حرارت ثانویه برای دیدن اینکه آیا مشکل نهفته است با عنصر حرارت یا باتری آزمون.

2 چگونه atomizer مایع را پر کنید؟

برای پر کردن مایع atomizer نوک سیاه و پر کردن مایع به محفظه تا نصف تا سه چهارم کامل حذف.  آن را چند پاف قوی به atomizer primed و آماده برای رفتن!

3 اگر من atomizer مسدود است و من نمی تونم پف از آن چکار است؟

اگر شما atomizer "گرفته است" راهنمای تمیز کردن قلم فوق را دنبال کنید.

4 پایین نگه داشتن دکمه قدرت در حالی که vaping باید?

برای Vapr و نسخه های Errl

A. بله، در حالی که استنشاق قدرت را فشار دهید در باتری نیاز به فشرده به فعال کردن سیم پیچ و حرارت. اگر دکمه قدرت بیش از 10-15 ثانیه به طور مداوم فشار دادن دکمه، نور لامپ فلش و خاموش به عنصر حرارت از سوختن خارج. فقط چند ثانیه قبل از فعال کردن سیم پیچ و حرارت دوباره صبر کنید.

برای نسخه Flowr

علي نه، شما نیاز به فشار دکمه قدرت را می vape. پس از تنظیم دمای انتخاب شده و اتاق درجه حرارت نشان داد توسط دکمه قدرت از قرمز به سبز تبدیل رسیده است، قلم آماده استفاده است. به سادگی پاف خود را و لذت بردن از!

Hot Tags: بهترین شروع سیگار الکترونیکی کیت، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان

محصولات مرتبط

پرس و جو