قلم موثر کوارتز موثر

قلم موثر کوارتز موثر

Hecig Nano یک قلم موم کوارتز با کارایی بالا است. اسپری کننده برای اتصال آسان از طریق آهنربا متصل می شود. بدون بارگیری یا تمیز کردن بدون بازکردن. کوئل دو کویل و کویل کوارتز سرامیکی برای انتخاب شما.

جزئیات محصول

QQ 截图 20170921100829.png

تکنولوژی مغناطیسی SNAPTECH

اسپری کننده برای اتصال آسان از طریق آهنربا متصل می شود. بدون بارگیری یا تمیز کردن بدون بازکردن.

图片 1.png

QQ 截图 20170921101103.png

QQ 截图 20170921101123.png

图片 2.png

شامل بسته

1xMagneto atomizer نانو

شارژر 1xUSB


باتری 1xMagneto نانو

ابزار 1xDab


图片 3.png图片 4.png

سوالات متداول

1. چگونه دستگاه خود را پاک کنم؟

برای تمیز کردن اسپری کننده، قلم را به سمت بالا و پایین نگه دارید و فقط فشار دادن دکمه قدرت را برای حدود 3-5 ثانیه نگه دارید. این باید تمام مواد بیش از حد را از هسته و کانال های هوا منتقل کند. اتوایزر را از باتری بردارید و یک لیوان Q را با مالش الکل بشویید تا تمیز کردن بیرونی و داخلی آن را بپوشانید، اما مطمئن باشید از دست دادن خود سیم پیچ جلوگیری نخواهید کرد. به کانال های هوا بر روی حلقه نقره ای از اسپری کننده کمک کنید تا آزاد شدن هرگونه موم یا روغن که ممکن است در داخل جمع آوری شود. همچنین برای تمیز کردن داخل دهان و دندان استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده درست از بخارساز خود به راهنمای مراجعه کنید.


2. اگر روشنایی باتری من روشن است، اما بخار وجود ندارد؟

تا زمانی که خردکن آسیب ندیده باشد، معمولا این کار آسان است. اتمیزر را از باتری خارج کنید، مخاطبین را روی باتری بررسی کنید و تأیید کنید که آنها هر دو ایستاده مستقیم، در ارتفاع مساوی و تمیز از هر ماده خارجی دارند. دوم، تماس را در دستگاه اسپری تمیز کنید، جهت آن را از آخرین بار روشن کنید، و از آن به دقت محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ شکاف بین دستگاه اسپری و باتری وجود ندارد. دکمه قدرت را فشار داده و چک کنید. اگر مشکل باقی می ماند، مراحل قبلی را تکرار کنید و دوباره امتحان کنید. همچنین، باتری با سایر اسپری کننده ها را آزمایش کنید. گاهی اوقات ولتاژ متغیر بر روی اسپری های مختلف متفاوت است و بسته به سن یا طول عمر دستگاه چاپی iPuff ™ است. تست های دیگر اسپری کننده ها به شما اجازه می دهد تا منبع را دقیقا مشخص کنید و ممکن است نشان دهنده این باشد که مشکل باتری است.


3. آیا می توانم دکمه قدرت را در حالی که در حال خنثی کردن هستم نگه دارم؟

بله، در حالی که دکمه روشن / خاموش بر روی باتری را در حالت استنشاق فشار دهید تا کویل حرارت را فعال کند. اگر دکمه روشن است برای بیش از 10-15 ثانیه به طور مداوم فشار دهید، نور باتری فلاش روشن می شود و خاموش می شود تا عنصر حرارت را از سوختن خارج کند. فقط چند ثانیه قبل از فعال کردن کویل حرارت مجددا صبر کنید.


4. چگونه دستگاه را روشن کنم؟

برای روشن کردن دستگاه، دکمه قدرت را به سرعت 5 برابر فشار دهید. دکمه روشن / خاموش روشن می شود و هنگامی که فشار داده می شود (Vapr یا Errl) روشن می شود و یا قرمز می شود (Flowr). این است که چگونه می دانید واحد روشن است.


Hot Tags: قلم موم کوارتز بالا، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان

محصولات مرتبط

پرس و جو